Кураторами академічних груп фахового медико-фармацевтичного коледжу академії проведено виховні години на тему "Правила інтернет-безпеки". Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися із основними аспектами безпечної роботи з інтернет-ресурсами та проведення часу в соціальних мережах задля запобігання проявів кібербулінгу.